Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.
Матова біла натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 15,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2050 грн.
Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Яка тривалість монтажу?
Час монтажу залежить не стільки від площі натяжної стелі, скільки від складності фігури та матеріалу стін. Як правило ванна кімната в 4 м.кв та кімната в 20 м.кв. монтуються протягом 4 – 5 годин. За наявності додаткових елементів складності (світильники, криві тощо) час монтажу може збільшитись.
Чи псуються меблі та шпалери при монтажі натяжної стелі?
При монтажі натяжної стелі температура в приміщенні досягає 60 градусів. Меблі та інші предмети інтер’єру при цьому скоріше за все не постраждають. Алеж не бажано монтувати натяжну стелю в приміщеннях з цільнодерев’яними меблями.
Чи можна монтувати натяжну стелю в жилому приміщенні?
Так можливо. В цьому випадку необхідно забезпечити доступ до периметру приміщення. Меблі потрібно винести, або ж пересунути на середину кімнати і накрити плівкою.
На якому етапі ремонту монтують натяжну стелю?
Якщо на стінах передбачена плитка (санвузли, басейни тощо), то після укладки плитки, тому що профіль закріплюється на плитку. Якщо натяжна стеля монтується в фігуру з гіпсокартону, то така фігура повинна бути набрана, виготовлена і пофарбована. Після монтажу натяжної стелі можливо маляру доведеться в деяких місцях підфарбувати гіпсокартон. Якщо стіни будуть оклеюватись шпалерами: в випадку окантовки стелі багетом – до шпалер, в випадку монтажу нашої декоративної заглушки – після шпалер. Якщо на підлозі укладено ламінат, паркетну дошку або паркет – потрібно її накрити картоном або плівкою. Це пов’язано з тим, що роботи з монтажу натяжної стелі передбачають постійне пересування драбин, промислового фену, газового балону та іншого обладнання.
Чи є у нової натяжної стелі запах?
Так є, як і у любої нової речі. Але цей запах швидко вивітрюється протягом 2 – 4-х днів. Цей час залежить від площі натяжної стелі і ступеню провітрюваності приміщення.
Чи дуже помітні сварні шви на натяжній стелі?
Товщина шва складає 0,2 мм. Шов майже непомітний але при попаданні на нього світла він стає більш помітним. Найбільш помітний шов на перламутровій натяжній стелі, а найменш на матовій. При прямому попаданні світла на шов (приховане декоративне освітлення, світло від настінного бра тощо) будь який шов становиться помітним. Існує ряд правил розташування шва для його максимального маскування. Шви потрібно розташовувати паралельно світлу і перпендикулярно входу. Іноді краще мати декілька правильно розташованих швів ніж один але розташований неправильно. Якщо натяжна стеля має правильну геометричну форму (коло, квадрат, еліпс тощо) то для підвищення естетичного виду можливо відцентрувати шов або полотно. Слід також враховувати, що чим вище якість плівки тим менш помітні шви.
Що буде якщо натяжну стелю проткнути або порвати?
Якщо стеля пошкоджена рядом з краєм, то монтажна бригада на місці видалить пошкоджену ділянку, збільшить натяжку і поставить стелю на місце. Якщо стеля пошкоджена далеко від краю, необхідна або заміна пошкодженої полоси або всієї стелі.
Що буде якщо в натяжну стелю поцілити корком шампанського?
Нічого не буде. Плівка витримає.
Що буде якщо затоплять сусіи зверху?
Як правило, в випадку потопа води бувае не так вже і багато – до 100 літрів. В будь якому випадку натяжна стеля витримає. На стелі з’являється «груша» де збирається вода. З водою стеля може простояти декілька днів і не пошкодиться. В цьому випадку необхідно викликати бригаду монтажників. Вони частково демонтують стелю, зіллють воду і висушать її промисловим феном. Ця послуга платна і коштує 500 грн (як правило оплачується винуватцями потопу). В будь якому випадку це набагато дешевше ніж відновлювати все приміщення після потопу. Але в випадку затоплення окропом або хімічно активними речовинами можливе пошкодження плівки. Такі випадки розглядаються окремо.
Яка гарантія?
В договорі передбачена 12-ти річна заводська гарантія на стелю (щодо міцності швів, гарпуна, кольору та форми стелі) та 3-х річна гарантія на монтажні роботи.
Задайте своє питання

Ім'я:*

E-mail:*

Ваше питання:*

Надіслати