Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 10,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Натяжна стеля без шва. Додаткові елементи складності. Площа натяжної стелі – 13,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 3170 грн.
Лакова натяжна стеля без шва в басейні. Ломаний дах. Площа натяжної стелі 63 м.кв. Ціна «під ключ» - 11100 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.

ФОТОДРУК

Невід’ємним  трендом в оформленні елітних будинків та закладів став фотодрук  - частина натяжної стелі з нанесенням індивідуального зображення.

Компанія «Екополіс» відстежує найактуальніші світові тенденції, щоб запропонувати своїм Клієнтам створити унікальне оформлення приміщення в руслі кращих дизайнерських рішень.

Наша компанія друкує любий малюнок засобом екосольвентного друку. Фото для нанесення малюнку Ви можете вибрати з бібліотеки, при цьому нашим клієнтам не потрібно платити ні за купівлю ні за обробку цих фотографій – компанія «Екополіс» виконує ці роботи безкоштовно. Крім того, ми готові надрукувати фрагмент натяжної стелі з фото Замовника.

Натяжні стелі з фотодруком стануть справжньої перлиною Вашого інтер’єра, будуть радувати Вас та дивувати гостей вашої оселі. При цьому вартість фотодруку на натяжних стелях досить демократична – ціна дозволяє оновлювати малюнок з певної періодичністю.

Фотодрук на натяжних стелях в основному використовується для оформлення дитячих кімнат (мультиплікаційні герої, казкові пейзажі), вітальнь (фото природи або навпаки урбаністичні пейзажі), спалень (квіти, хмаринки). Стелі з частковим фотодруком підкреслять стиль та престиж любого приміщення – кафе, крамниць, салонів краси тощо. При цьому фотодрук наноситься за допомогою екологічних фарб, які відрізняються високої зносостійкістю. Зображення незмінно виходить яскравим та створює ефект присутності.

Фотодрук наноситься на такі матеріали – білий лак, білий мат та Clipsoprint. При нанесенні фото на частину стелі, як правило, друкується невелика ділянка від 0,5 м.кв. до 1,5 м.кв. 

При виборі матеріала натяжної стелі для нанесення фотодруку, необхідно враховувати їх деякі властивості:

  • Білий лак та білий мат. Такі стелі мають можливість монтажа/демонтажа натяжної стелі (гарпунна система кріплення), але при цьому має місце розтяжка малюнка на 7% при монтажі натяжної стелі і як наслідок невелика втрата чіткості зображення.
  • Білий лак відрізняється глянцевою дзеркальною поверхнею.
  • Clipsoprint дорожче чим лак або мат, але при цьому має більш точне відображення кольору і відсутня розтяжка стелі при монтажі. При цьому монтувати таку стелю можна тільки 1 раз (безгарпунна система кріплення).
  • Максимальна ширина друку на всіх видах матеріалів  - до 3-х метрів інтер’єрний друк, до 5-ти метрів – банерний.

Вартість: до стандартної вартості вибраної стелі додається вартість нанесення малюнку – 300 грн/м.кв. площі, яку займає малюнок. Ознайомитись з вартістю стелі можна тут.