Лакова натяжна стеля без шва в басейні. Ломаний дах. Площа натяжної стелі 63 м.кв. Ціна «під ключ» - 11100 грн.
Біла матова натяжна стеля без шва площею 15,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2095 грн.
Лакова натяжна стеля без шва з додатковими елементами складності. Площа натяжної стелі – 14,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2560 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва з прихованим освітленням. Площа натяжної стелі складає 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 3125 грн.
Матова біла натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 15,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2050 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.

Ви можете замовити натяжну стелю будь-якої групи

Перш ніж замовити натяжну стелю слід вибрати підходящий матеріал, фактуру і колір. Стелі натяжні відрізняються фактурою матеріалу, що дозволяє створити певну класифікацію стель, розділивши їх на групи

МАТОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ. Цей варіант має абсолютно рівну і матову поверхню. Завдяки матовому покриттю можна ефективно приховати всілякі недоліки основної стелі (тріщини, нерівності). Зовнішній вигляд матової натяжної стелі нагадує гіпсокартон, який покрили водоемульсійною фарбою. Якщо Клієнт бажає що-небудь особливо цікаве, то можна матову натяжну стелю замовити з додаванням ефекту іскристого снігу. Матова натяжна стеля класу LUX ​​дає саме таку візуальну особливість.

ЛАКОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ. Серед споживачів поширені такі варіації назви, як глянцева стеля або дзеркальна стеля. Дійсно, натяжна стеля даної групи відрізняється блиском і дзеркальним ефектом. Дзеркальні натяжні стелі замовити рекомендується для оформлення невеликого приміщення, оскільки унікальний блиск покриття візуально збільшує простір. Компанія "Екополіс" може запропонувати до продажу 3 типи лакових натяжних стель: LUX, OPTIMA, NORMAL. Сила відбиття глянцевої плівки залежить від класу. Приміром, найбільший блиск і дзеркальний ефект створює глянцева стеля класу LUX​​. Крім того, дзеркальна стеля найвищого класу виконана так, що зварні шви практично не видно. А матеріали класу OPTIMA мають свої переваги: матеріали даного класу представлені в ширині 180 і 320 см, а це створює можливість виготовляти глянцеву стелю шириною до 360 см без зварного шва!

САТИНОВІ НАТЯЖНІ СТЕЛІ. Ця група натяжних стель має надзвичайно гладку поверхню з матовим покриттям. Цей варіант є відмінною основою для установки систем зоряного неба Swarovski. До того ж, сатинова натяжна стеля зручна для монтажу вбудованих декоративних і точкових світильників.

ПЕРЛАМУТР І МЕТАЛІК. Відмінна особливість - унікальні металізовані вкраплення, що ідеально гармонує з інтер'єром в сучасному стилі Hi-Tech.

До якої-б групі стелі натяжні не відносилися - властивості і всі характеристики ідентичні. Натяжні стелі всіх типів поверхні відрізняються міцністю, простотою у догляді і довгим терміном служби.

Натяжні стелі - замовити професійний монтаж

Найпоширеніше запитання з приводу установки натяжної стелі: який етап ремонту допускає монтаж стелі? Питання актуальне, оскільки натяжні стелі замовити не складно, однак монтаж повинен здійснюватися з урахуванням безлічі факторів.

Наприклад, якщо Ви хочете здійснити монтаж натяжної стелі у ванній кімнаті, то монтаж повинен здійснюватися після того, як буде покладена плитка (адже профіль монтується на плитку). Якщо планується створення оригінальної стелі з фігурами з гіпсокартону, то спочатку потрібно підготувати саму фігуру: набрати, виготовити і пофарбувати (мінімум одним шаром). Потім тільки встановлюється натяжна стеля. Іноді виникає необхідність злегка підфарбувати гіпсокартон в певних місцях. Якщо натяжні стелі замовити для приміщення, яке буде оклеюватися шпалерами: до поклейки шпалер, коли окантовка стелі встановлюється під багет, після поклейки шпалер - якщо окантовка з заглушкою.

Що стосується захисту підлоги під час робіт з установки стелі, то тут два варіанти: коли на підлозі плитка і коли підлога покрита ламінатом, паркетом або паркетною дошкою. При першому варіанті - не варто турбуватися. Другий варіант вимагає деяких підготовлень: накрийте підлогу плівкою або товстим картоном. Дані заходи дозволять захистити підлогу від подряпин від пересувань драбин, газового балона та іншого обладнання.

Монтажні роботи з установки натяжної стелі не займуть багато часу. Наші професіонали (2 особи) можуть в перебігу дня встановити до 60 м.кв. натяжної стелі.