Натяжна стеля без шва. Додаткові елементи складності. Площа натяжної стелі – 13,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 3170 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Чорна лакова натяжна стеля класу Lux у вигляді хвилі. Площа натяжної стелі – 4,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2353 грн.
Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.

Оплата натяжних стель і монтажних робіт за допомогою платіжних карток

 Щоб зробити для Вас придбання натяжних стель максимально зручним, компанія «Екорполіс» приймає до оплати банківські картки «VISA», «MasterCard» та ін. Оплата за натяжні стелі і монтажні роботи може бути проведена як у нас в офісі, так і у Вас на об’єкті за допомогою сертифікованого мобільного платіжного терміналу з прийому платіжних карток.

Сплачуючи наші стелі за допомогою платіжної картки, Ви отримуєте ряд переваг:

  • Відсутність комісії за здійснення платежу навіть при використанні кредитних коштів;
  • Не треба «бігати» по банкоматам, щоб зняти готівку з власного рахунку;
  • Оформити замовлення на натяжні стелі Ви можете в будь-який момент – в нашому офісі, або ж у Вас на об’єкті, не залежно від кількості готівки в Вашому гаманці;
  • Можливість розрахуватись за натяжні стелі кредитними коштами Вашої картки на умовах пільгового безпроцентного періоду;
  • Можливість повернення певного відсотка від суми платежу на Вашу картку (залежить від умов Вашого банку).
  • Власники любої картки ПриватБанку з полуничкою-логотипом «Бонус-Плюс» отримують бонус в розмірі 3% від суми оплати за натяжні стелі від компанії «Екополіс» або можуть використати при розрахунку з нами вже накопичені бонуси. Щоб дізнатися кількість накопичених Вами бонусів, відішліть смс з останніми 4 цифрами Вашої картки на номер 10060. Більш детально про програму лояльності ПриватБанку http://bonus.privatbank.ua/ru/o-bonus-plus/

Якщо Ви бажаєте здійснити платіж за допомогою платіжної картки у Вас на об’єкті - попередьте про це менеджера під час оформлення заявки на виклик майстра-замірника.