Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Біла сатинова натяжна стеля з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 9,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2036 грн.
Натяжна стеля темно-синього кольору клас Normal з вбудованою оптоволоконною системою зоряного неба на 150 зірок. Площа натяжної стелі – 3,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 3240 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.

Натяжні стелі: погляд з минулого

Натяжні стелі: погляд з минулогоАле такий вид обробки стелі - це зовсім не сучасний винахід, він з'явився ще в глибоку давнину. В Єгипті, Греції і Стародавньому Римі тканину стали ...

детальніше ››

Оригінальні фактури натяжної стелі

Оригінальні фактури натяжної стеліРізноманіття різних варіантів полотна дозволяє підібрати не тільки найбільш привабливі фактуру і колірну гамму, але і створити складні конструкції, які неймовірно прикрасять приміщення.

детальніше ››

Бузкові натяжні стелі

Бузкові натяжні стеліПеревага натяжних стель фіолетових відтінків в їх універсальності. Вони чудово підійдуть для будь-яких приміщень.

детальніше ››

Новинка: безщелинна натяжна стеля

Новинка: безщелинна натяжна стеляБезщелинна натяжна стеля - це нове слово в дизайні приміщень. Унікальність даної технології полягає в тому, що установка полотна здійснюється без формування щілини між ним і стіною.

детальніше ››

Який спосіб монтажу натяжних стель краще?

Який спосіб монтажу натяжних стель краще?Плівкові натяжні стелі можуть монтуватися двома способами, які істотно відрізняються один від одного. Перший називається штапіковим або клиновим, другий - гарпунним.

детальніше ››