Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Рожева натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Біла матова натяжна стеля клас Normal. Площа натяжної стелі 14 м.кв. Ціна «під ключ» - 2216 грн.
Натяжна стеля темно-синього кольору клас Normal з вбудованою оптоволоконною системою зоряного неба на 150 зірок. Площа натяжної стелі – 3,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 3240 грн.
Лакова натяжна стеля з фотодруком. Площа натяжної стелі – 15 м.кв. Площа ділянки з фотодруком – 1 м.кв. Ціна «під ключ» - 3200 грн.
Біла сатинова натяжна стеля з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 9,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2036 грн.

Шафа-купе і монтаж натяжної стелі

Шафа-купе і монтаж натяжної стеліНатяжні стелі є такою ж частиною інтер'єру, як і інші деталі обстановки або конструктивні елементи - меблі, електричні та сигнальні комунікації, системи вентиляції.

детальніше ››

Натяжні стелі DESCOR і CLIPSO: Що краще?

Натяжні стелі DESCOR і CLIPSO: Що краще?Сьогодні матеріали для натяжних стель пропонують багато європейських виробників. Серед популярних виробників одні з провідних позицій займають DESCOR і CLIPSO.

детальніше ››

Яку температуру витримує натяжна стеля?

Яку температуру витримує натяжна стеля?Сьогодні, роблячи ремонт у своїй квартирі або приватному будинку, багато мешканців віддають перевагу натяжним стелям. Адже з їх допомогою можна отримати цікавий і своєрідний дизайн приміщення.

детальніше ››

Натяжна стеля: монтаж витяжки

Натяжна стеля: монтаж витяжкиПопулярність натяжних стель, яка помітно зросла останнім часом, пояснюється досить просто. Такі конструкції мають дуже привабливий зовнішній вигляд. До того ж, використовувані для монтажу натяжних стель ...

детальніше ››

Переваги і недоліки натяжних стель з сатину

Переваги і недоліки натяжних стель з сатинуВідомо, що натяжні стелі застосовуються для того, щоб приховати прокладені комунікації, можливі невиправні дефекти поверхні або для надання привабливого вигляду.

детальніше ››