Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 2270 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Темно-синя натяжна стеля класу Lux з центруванням шву. Площа натяжної стелі – 4 м.кв. Ціна «під ключ» - 1600 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 3,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 1514 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі складає – 47 м.кв. Ціна «під ключ» - 7600 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва з прихованим освітленням. Площа натяжної стелі складає 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 3125 грн.

Як закрити дірку в натяжній стелі?

всі статті ››

Натяжна стеля - це конструкція, що має як декоративне, так і практичне значення. Дизайнери його люблять за те, що вони дають їм можливість реалізації найсміливіших проектів, а власники житлових приміщень за просте і кардинальне рішення рівності стель і можливості на багато років забути про необхідність ремонту. Найбільш популярна натяжна стеля з плівки ПВХ. Вона закріплюється за так званою гарпунною технологією, що дозволяє закінчити монтаж протягом двох-трьох годин, при цьому нерідко навіть не потрібно виносити меблі. Плівкові натяжні стелі ціна яких досить демократична, приваблюють багатьох споживачів.

Полотнище ПВХ стелі здатне витримати великі вагові навантаження - близько двохсот кілограм на кв. метр. Однак воно надзвичайно вразливе для динамічних, зосереджених навантажень - найменший дотик гострим предметом робить на ньому дірку.

натяжні стелі ціна

До числа найбільш частих причин пошкодження полотнища натяжної стелі відносяться:

  1. Некоректне поводження з інструментом у безпосередній близькості з ним. Це може бути що завгодно - шпатель штукатура, плоскогубці або ніж електрика.
  2. Дитячі пустощі. Досить один раз пульнуть з іграшкового арбалета в стелю або кинути в ігровому азарті що-небудь, щоб з'явилася дірка.
  3. Неакуратність при будь-яких роботах. Монтаж вікон і підвіска штор, пересування меблів.

Варто зауважити, що якщо у вас немає ходячих на голові вождів червоношкірих і ви цілком впевнені в сумлінності та майстерності запрошених для виконання заявок робочих - електриків, установників вікон, малярів-обробників, то вашій стелі нічого не загрожує.

Як заклеїти невеликий поріз

Заклеїти невеликий поріз на стелі ПВХ можливо. Але для цього треба мати холодну голову і руки, що ростуть з потрібного місця. В першу чергу, спочатку зафіксуйте поріз, щоб він не «поповз». Стягніть краю скотчем. Потім в точках можливого продовження розриву - на протилежних краях, приклейте шматочки пластику ПВХ. Його можна взяти з одноразових стаканчиків.

Клей найкраще використовувати спеціальний - Vosmofen. Звичайні моментальні клеї в тюбику при засиханні кристалізуються, а це додаткова точка напруги, яка може спровокувати розрив. Краї у заплатки закруглюватимете. Інакше ви ризикуєте зробити ще пару розрізів. Мазати треба не межу, а латку!

Після того, як ви запобігли розповзання розрізу, зателефонуйте в компанію, яка вам ставила стелю. Вони знають що робити, і проведуть ремонт на професійному рівні.