Бордова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2070 грн.
Лакова натяжна стеля з фотодруком. Площа натяжної стелі – 15 м.кв. Площа ділянки з фотодруком – 1 м.кв. Ціна «під ключ» - 3200 грн.
Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.
Біла сатинова натяжна стеля з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 9,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2036 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Темно-синя натяжна стеля класу Lux з центруванням шву. Площа натяжної стелі – 4 м.кв. Ціна «під ключ» - 1600 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.

Рекомендації по догляду за натяжними стелями

всі статті ››

Натяжна стеля монтується не кожен день, її термін експлуатації обчислюється десятками років. Протягом яких її міцність і еластичність практично не знижується, але ось зовнішній вигляд може постраждати. Особливо якщо за полотнищем не доглядати. А число негативних впливів на нього дуже велике, воно залежить від місця установки. Наприклад, на кухні, навіть при працюючій витяжці, на ньому будуть осідати жир і кіптява. А у ванній кімнаті, де вологість підвищена, з плином часу приживуться і грибки. Якщо ви вирішили купити натяжні стелі, то варто подбати і про їх догляд, який вважається елементарним.

купити натяжні стелі

Як і чим мити натяжну стелю?

При митті натяжної стелі головне не пошкодити полотнище. При цьому на ньому не повинно залишатися слідів ганчірки та інших розводів - це буде дуже помітно. Способи миття тканинних і ПВХ стель, а також миючі засоби, що для для цього використовуються, розрізняються.

Миття тканинної натяжної стелі

Натяжна стеля з тканини відрізняється від плівки, вона складається з переплетених волокон, що вимагає особливої ​​технології очищення. Мікроскопічний рельєф, утворений нитками, є причиною того, що бруд на ньому закріплюється найбільш міцно. Тому такі моделі не рекомендується монтувати на кухні. Для очищення тканинних полотнищ використовуються поверхнево-активні речовини, що глибоко проникають в матеріал. Можна використовувати ті, що застосовуються для чистки ворсових килимів. При дуже сильному забрудненні краще скористатися портативним отпарівателем, який має  функцію швидкого сушіння.

Миття плівкового натяжної стелі

Плівкові стелі виготовляються з ПВХ. Цей матеріал непроникний для молекул, з яких складаються забруднюючі речовини, і не вступає з ними в хімічну реакцію. Однак акумуляція жиру і смол, які стають живильним середовищем для грибків, на них можлива. Через це поверхня плівки втрачає блиск, тьмяніє, на ній з'являються розводи. Зняти шар забруднень можна звичайними миючими засобами, в тому числі такими, що використовуються для миття посуду, в яких не присутні абразиви, хлор і інші хімічно активні речовини. До таких засобів належать, наприклад, Fairy або Sorti, відмінно розщеплюють жир. При митті плівки використовуйте м'яку губку, від ганчірок краще відмовитися - вони погано вбирають воду і тому від них залишаються добре видимі розводи.

Перед установкою натяжної стелі обов'язково ознайомтеся з рекомендаціями виробника по догляду за полотнищем. Це дозволить вам зберегти конструкцію на довгі роки, а також уникнути непотрібних витрат - і часу, і грошей.