Натяжна стеля без шва. Додаткові елементи складності. Площа натяжної стелі – 13,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 3170 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 10,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 11,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2390 грн.
Фотодрук хмаринок на полотні в дитячій кімнаті. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 4230 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Біла матова натяжна стеля без шва площею 15,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2095 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.

Різні напрямки в оформленні стель. Частина 3

всі статті ››

Натяжні стелі - це універсальний обробний матеріал, який дозволяє оформляти інтер'єр в будь-якому стилі. Ви завжди можете купити натяжну стелю в Києві в компанії "Екополіс", а ми продовжимо тему про різні інтер'єрні стилі, де натяжне полотно грає важливу роль.

Японський стиль

купити натяжну стелю в Києві

Оформлення приміщення в японському стилі буде вдалим рішенням для будь-якої кімнати: вітальні, спальні або робочого кабінету. Ось рекомендації по влаштуванню натяжної стелі для кожної з них:

  • вітальня. Зазвичай ця кімната досить простора, тому тут можна змонтувати багаторівневу конструкцію. Освітлення робиться як за допомогою точкових світильників, так і за допомогою оригінальних люстр. Якщо вітальня невелика, можна використовувати традиційні японські світильники квадратної форми;
  • робочий кабінет. Тут стелю рекомендується розділити на зони з використанням квадратів. Це допоможе візуально розширити кімнату. На полотно можна нанести японські ієрогліфи методом фотодруку;
  • спальня. У цій кімнаті розподіл стелі на зони не вітається. Краще зробити його однотонним, використовуючи білий, кремовий або інший пастельний відтінок. Використовувати потрібно тільки матові полотна. Освітлення рекомендується влаштувати за допомогою точкових світильників, розташованих по периметру кімнати. Це дозволить рівномірно і м'яко висвітлити спальню.

Африканський стиль

При оформленні в африканському стилі домінуючими є кольори, характерні для фауни даного континенту. Це жовтий, теракотовий, червоний і інші відтінки. Кімната прикрашається виробами народної творчості, статуетками і масками африканських племен.

Для стелі в такому приміщенні підійдуть різні полотна широкої гами кольорів: від блакитних до коричневих відтінків. При оформленні рекомендується використовувати дерев'яні елементи. На полотно можна нанести зображення на африканську тематику. Це можуть бути і орнаменти, і тварини, і пейзажі, характерні для даного континенту. Оформлене таким чином приміщення буде виглядати оригінальним і екзотичним.

купити натяжну стелю в Києві

Очевидно, що натяжні стельові конструкції - це відмінний спосіб оформити приміщення в улюбленому стилі. Сьогодні це дуже популярно і доступно практично для всіх.