Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Лакова натяжна стеля без шва з додатковими елементами складності. Площа натяжної стелі – 14,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2560 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 10,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Рожева натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.

Різьблені натяжні стелі

всі статті ››

Сучасні натяжні стелі Київ представляє в широкому асортименті, пропонуючи різні цікаві конфігурації і новинки. Наприклад, набирають популярності різьблені натяжні полотна. Перевага різьблених натяжних стель в тому, що вони універсальні і дозволяють реалізувати будь-яку дизайнерську ідею. При цьому замовник отримує привабливе оформлення приміщення без істотних витрат.

натяжні стелі Київ

Технологічні особливості

Конструктивна особливість різьблених натяжних стель полягає в використанні двох рівнів. Перший називають фальшстелею, для нього вибирається будь-який колір за бажанням замовника. Далі монтується другий рівень з вирізами, через які буде проглядатися перший рівень. Найчастіше для другого рівня використовують білий колір. У будь-якому випадку потрібно поєднувати контрастні відтінки, щоб фальшстеля була добре помітна на тлі основного полотна.

Кольори і форми візерунка можуть бути якими завгодно. Тут все залежить виключно від фантазії дизайнера. Єдине обмеження полягає в необхідності використовувати тільки округлі форми для візерунків. Використання незграбних форм неминуче призведе до швидкого розриву полотна.

Переваги різьблених натяжних стель

  1. Підвищена звукоізоляція. Використання двох рівнів забезпечує гарне поглинання звуків.
  2. Простота технології. Всупереч явній складності конструкції монтаж різьблених натяжних стель не набагато складніше монтажу звичайної натяжної стелі і не забере багато часу.
  3. Універсальність конструкції. Різьблена натяжна стеля чудово підходить для приміщень будь-якого функціонального призначення. Вона відмінно прикрасить житлову кімнату (вітальню або спальню), а також приміщення спеціального призначення, для яких бажано особливе оформлення (басейн або ванна).
  4. Екологічність і безпека. Натяжні стелі робляться з безпечних матеріалів, вони відрізняються пожароюезпечністю і володіють антистатичним ефектом.
  5. Сполучуваність з іншими дизайнерськими рішеннями. Різьблені натяжні стелі можна вдало доповнювати іншими художніми прийомами, наприклад, наносити на них фотодрук. Також вони застосовуються при монтажі складних багаторівневих конструкцій.
  6. Довговічність. Незважаючи на більш складну технологію в порівнянні зі звичайною натяжною стелею різьблена стеля за тривалістю експлуатації не поступається іншим конструкціям.