Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.

Натяжні стелі по "фен-шуй"

всі статті ››

З деяких пір в Європі стало модно при облаштуванні житла слідувати будь-якій ідеї чи філософській течії. Зараз ця мода знаходить своїх шанувальників і у нас в країні. Цінителі китайської філософії прагнуть облаштувати своє домашнє гніздечко відповідно до вченням фен-шуй. Це вимагає і особливої ​​розстановки меблів, і використання для стін і стель певних кольорів. Головне завдання тут - наповнити будинок позитивною енергетикою. Для цього сучасні покупці шукають в пошуку відповідну монтажну компанію, використовуючи фразу "натяжні стелі Київ ціна" або будь-яке інше місто.

натяжні стелі Київ ціна

Вчення фен-шуй є набором безлічі правил, суворе виконання яких допоможе знайти внутрішню гармонію і зробити житло особливо затишним. Одне з таких правил свідчить, що стеля в будинку повина бути максимально високою. Але в наших квартирах це дотримується нечасто. Для вирішення даної проблеми можна використовувати глянцеву натяжну стелю білого кольору. За рахунок відображення вона візуально зробить приміщення більш високим і просторим.

У Китаї часто використовують зображення неба як символ високих досягнень і необмежених можливостей. Цей символізм теж можна використовувати при монтажі натяжної стелі. Технології друку на полотні дозволяють створити зображення як ясного денного неба, так і зоряного нічного. Додаткові ефекти досягаються завдяки використанню підсвічування і Інкрустування кристалами.

При виборі кольору стелі для кімнат слід враховувати відповідність кольору певної стихії. Наприклад, синій і блакитний відтінки відносяться до стихії води, тому найкраще підійдуть для ванної кімнати або басейну.

Червоний колір - це стихія вогню. Він уособлює тепло і пристрасть. Тому червоний якнайкраще підійде для спальні, особливо якщо тут проживає темпераментна пара. Але в даному випадку краще відмовитися від глянцевих полотен і віддати перевагу матовим, оскільки постійне споглядання свого відображення на стелі вважається негативним фактором для самопочуття і енергетичного балансу.

Жовтий колір уособлює спокій і домашній затишок. Тому стелю такого відтінку можна змонтувати у вітальні або передпокою, підкресливши свою гостинність.

Універсальність зеленого кольору робить доречним його використання в будь-якій кімнаті. Це символ життєвої енергії, що сприяє відновленню сил. Тому для дитячої він буде просто незамінний.

Стелю оранжевого кольору можна встановити у вітальні або на кухні. Такий відтінок сприяє активному спілкуванню, заряджає позитивом, тому часто використовується в конференц-залах офісних приміщень.