Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Натяжна стеля по формі повторює контур басейну і її площа складає – 38 м.кв. Ціна «під ключ» - 10300 грн.
Біла матова натяжна стеля клас Normal. Площа натяжної стелі 14 м.кв. Ціна «під ключ» - 2216 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 3,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 1514 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 11,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2390 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.

Шафа-купе і монтаж натяжної стелі

всі статті ››

Натяжні стелі є такою ж частиною інтер'єру, як і інші деталі обстановки або конструктивні елементи - меблі, електричні та сигнальні комунікації, системи вентиляції. Тому при їх монтажі обов'язково необхідно враховувати, як вони можуть вплинути на сприйняття дизайну або функціонування систем освітлення. Натяжні стелі Київ представляє в широкому асортименті в компанії "Екополіс", де досвідчені фахівці знайдуть правильне рішення для кожного замовлення.

Сьогодні ми розглянемо питання про те, як змонтованиа натяжна стеля може вплинути на ... шафу-купе. Несподівано, правда? Однак між ними існує найтісніший зв'язок, який призводить до перманентного суперництва установників стель і складальників меблів. Нижче перераховані ситуації, в яких можливий конфлікт інтересів.

Натяжні стелі Київ

Особливості установки стелі

Шафу-купе вже встановлено. Як кріпити полотнище - до шафи або до окремого брусу по його периметру? Здавалося б, логічніше всього закріплювати профіль для гарпуна по периметру корпусу меблів. Однак при цьому компанія-інсталятор шафи може зняти гарантію, оскільки в конструкцію вносяться неузгоджені з нею зміни. Крім того, ремонт - як меблів, так і стелі, стає більш складним. Установка додаткового опорного бруса для стелі ускладнює роботи і веде до їх подорожчання. Варто відзначити і ще один факт - найменше відхилення від горизонталі при установці шафи відразу буде помітно на тлі ідеально вирівняного стелі.

Шафа купе вже замовлена або намічено місце для її установки. Яку висоту вибрати - аж до капітальної конструкції перекриття або нижче на відступ для стелі? Бувають випадки, коли верхні кромки розсувних дверей знаходяться на рівні вірніше плити шафи. Наприклад, якщо використовуються нижні опорні направляючі. В цьому випадку шафа повинна бути нижче натяжної стелі або дорівнювати їй по висоті. Якщо ж ви плануєте уперти меблі в капітальне перекриття, то замірник від фірми-установника стелі повинен це врахувати, змінивши конфігурацію полотнища. Це, знову ж таки, веде до збільшення вартості робіт. Ще треба не помилитися з розташуванням опорного бруса стелі, він не повинен заходити за контур вбудованих меблів, проте цей відступ полотнища на ширину бруса може сильно виділятися і псувати зовнішній вигляд приміщення. Не варто скидати з рахунків і те, що збирачам шафи ніша в стелі може виявитися незручною для роботи.

При всіх інших рівних умовах монтаж натяжної стелі в першу чергу представляється більш практичним. Зменшення висоти шафи-купе на 2 см не сильно змінить його місткість. При цьому ви гарантовано позбавитеся від претензій і тієї, і іншої фірми.

Майстри компанії "Екополіс" з легкістю вирішать будь-які питання, пов'язані з вибором і установкою стелі в різних умовах.