Біла матова натяжна стеля без шва площею 15,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2095 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Рожева натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Лакова натяжна стеля без шва в басейні. Ломаний дах. Площа натяжної стелі 63 м.кв. Ціна «під ключ» - 11100 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Темно-коричнева натяжна стеля класу Normal. Площа кімнати – 18 м.кв. Площа натяжної стелі – 6 м.кв. Ціна «під ключ» - 1584 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.

Яку температуру витримує натяжна стеля?

всі статті ››

Сьогодні, роблячи ремонт у своїй квартирі або приватному будинку, багато мешканців віддають перевагу натяжним стелям. Адже з їх допомогою можна отримати цікавий і своєрідний дизайн приміщення. Особливо багато пропозицій можна знайти в столиці. Не дивно, що запит "натяжні стелі Київ ціна" такий популярний.

Підбираючи матеріал для майбутньої натяжної стелі, слід враховувати кліматичні умови, в яких вона буде знаходитися. І основну увагу тут потрібно звернути на температурний режим. Для звичайної кімнатної температури підходять будь-які полотна, але занадто високі або низькі показники здатні негативно вплинути на характеристики плівки або тканини. Тому при виборі матеріалу слід поцікавитися у продавця, на який температурний діапазон розрахований той чи інший зразок.

натяжні стелі Київ ціна

Температурний режим для плівкової стелі

Оптимальні значення температури для натяжних стель з полівінілхлоридної плівки лежать в діапазоні + 10 + 40 ° С. В таких умовах цей матеріал зберігає необхідну еластичність. При негативних температурних значеннях ПВХ стає крихким, тому на ньому можуть з'явитися тріщини.

Максимальна температурна межа, при якій допускається використання ПВХ-плівки, теоретично становить + 100 ° С. На практиці ж цей матеріал втрачає експлуатаційні властивості при набагато нижчих температурах. Тому варто бути обережними при монтажі освітлення в натяжній стелі і розміщенні нагрівальних приладів. Уже при температурах, що перевищують значення + 55 ° С, плівка може потемніти і деформуватися.

Температурний режим для тканинної стелі

Матеріалом для тканинних натяжних стель служить поліестер, просочений поліуретаном. Таке полотно може успішно використовуватися в більш широкому діапазоні температур. Так, навіть при охолодженні до -40 ° С тканинне полотно зберігає свої властивості. Тому якщо є потреба встановити натяжну стелю в неопалюваному приміщенні, для цього можна використовувати тільки тканинну конфігурацію.

Що стосується високих температур, то і тут тканинні стелі краще плівкових. Вони витримують нагрівання до + 80 ° С. Однак практично застосувати таку перевагу складно, оскільки в лазнях і саунах температура може досягати + 100 ° С і вище. У таких температурних умовах навіть тканини з поліестеру втратять свої експлуатаційні характеристики. Тому в приміщеннях, де фіксуються критично високі температурні значення, від натяжних стель доведеться відмовитися.