Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Рожева лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2213 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 4,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 1840 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Натяжна стеля по формі повторює контур басейну і її площа складає – 38 м.кв. Ціна «під ключ» - 10300 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.

Натяжні стелі DESCOR і CLIPSO: Що краще?

всі статті ››

Сьогодні матеріали для натяжних стель пропонують багато європейських виробників. Якщо вас цікавлять якісні французькі натяжні стелі Київ пропонує вибрати відмінні зразки в компанії Екополіс. Серед популярних виробників одні з провідних позицій займають DESCOR і CLIPSO. Натяжні стелі від цих брендів характеризуються високими експлуатаційними характеристиками:

Для полотна обидві компанії використовують поліестеровую нитку. Продукт отримують методом плетіння, а матеріал володіє чіткою структурою.
Якщо Ви встановлюєте стелю від Дескор або Кліпсо, Ви можете бути впевнені в тому, що він з часом не провисне.
Для установки полотна, виробленого будь-якою з цих компаній, не потрібно використання гарячого повітря. Натяжні стелі від даних брендів прослужать довго, а догляд за ними досить простий.
Для монтажу стелі використовуються спеціальні пластикові багети, а полотно закріплюється за принципом "прищіпки".
І Дескор, і Кліпсо пропонують споживачеві широкий вибір кольорів, також на їх полотнах допускається фотодрук.

Натяжні стелі Київ

При загальній схожості характеристик все ж є і відмінності: при більш уважному порівнянні полотен обох виробників стає помітною різниця в щільності полотна, його еластичності і водонепроникності. Але найбільше кидається в очі різниця в ціні. Полотна CLIPSO дорожче продукції DESCOR приблизно в 3 рази. Причина цього криється в структурі витрат обох компаній.

Швейцарська компанія CLIPSO одна з перших вийшла на ринок з тканинними полотнами для натяжних стель і на сьогодні входить в число провідних виробників даної продукції. Виготовляються матеріали під цим брендом на заводах у Франції. CLIPSO постійно займаються додатковими дослідженнями в своїй сфері, вишукуючи нові способи підвищити якість своєї продукції. Крім вкладень у дослідницьку діяльність, компанія витрачає значні кошти на популяризацію бренду. Вона постійний учасник різних профільних виставок. CLIPSO проводить активну рекламну кампанію і використовує всілякі способи для просування бренду.

Німецький бренд DESCOR менш відомий. За якістю ця продукція майже не поступається полотнам Кліпсо, але ціна її набагато нижче. Це пояснюється тим, що на просування бренду DESCOR воліє сильно не витрачатися. Тут роблять упор на підтримку високої якості продукції. Відсутність значних витрат на популяризацію бренду і дозволяє продавати полотно дешевше.

Відрізнити полотна Кліпсо від полотен Дескор можна за структурою: у перших більше плетіння і фактурна поверхня. Відповідно тканини у німців більш гладкі. Також CLIPSO пропонує більш широку колірну гамму.