Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Чорна лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 2922 грн.
Лакова натяжна стеля без шва в басейні. Ломаний дах. Площа натяжної стелі 63 м.кв. Ціна «під ключ» - 11100 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі складає – 47 м.кв. Ціна «під ключ» - 7600 грн.
Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.

Натяжна стеля: монтаж витяжки

всі статті ››

Популярність натяжних стель, яка помітно зросла останнім часом, пояснюється досить просто. Такі конструкції мають дуже привабливий зовнішній вигляд. До того ж, використовувані для монтажу натяжних стель сучасні матеріали відрізняються високими експлуатаційними характеристиками, які дозволяють застосовувати їх не тільки у вітальнях, спальнях або дитячих, але і в ванних або кухнях. Сучасні натяжні стелі ціна яких досить демократична - це відмінний вибір для стильного інтер'єру.

Однак особливі кліматичні умови (висока вологість і температурні коливання), характерні для кухні або ванної, вимагають наявності якісної вентиляції. Тому при установці тут натяжної стелі слід подбати і про витяжку.

натяжні стелі ціна

Для чого потрібна витяжка в натяжній стелі?

Натяжні стелі привертають споживачів можливістю створити в приміщенні певний дизайн, а також своєю практичністю. Всі недоліки основної стелі легко ховаються за полотном. Тут же ховаються різні комунікації, а також вентиляційні отвори. Сьогодні якість використовуваних матеріалів настільки висока, що вони абсолютно не бояться постійних перепадів температур і підвищеної вологості, що характерно для кухні або ванної кімнати.

Відсутність витяжки під натяжною стелею може обернутися негативними наслідками. Зокрема, можливе або провисання полотна, або його підняття до наявних на основній стелі конструкцій. Щоб уникнути цього потрібне оснащення натяжної стелі якісною вентиляцією.

Оснащення натяжної стелі природною вентиляцією

  • Використання простих вентиляційних решіток

Як правило, кухні та ванні кімнати оснащуються хорошою витяжкою. В цьому випадку зробити якісну вентиляцію натяжної стелі нескладно. Досить в його протилежних кутках по діагоналі встановити звичайні вентиляційні решітки. У цьому випадку як в самому приміщенні, так і в просторі над полотном буде хороша циркуляція повітря.

  • Використання особливого матеріалу для монтажу стелі

Щоб була хороша природна вентиляція в приміщенні, можна в якості полотна для натяжної стелі використовувати особливий матеріал, який має перфорацію. Через дірочки в тканини або плівці повітря легко циркулює в обох напрямках. Такий варіант пристрою вентиляції найбільш підходить для тих приміщень, де спостерігається висока вологість, тобто ванні кімнати, криті басейни, передбанники та ін.

Звернувшись до професіоналів нашої компанії, ви отримаєте корисні консультації з приводу правильного монтажу натяжної стелі.