Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 14,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 3100 грн.
Лакова натяжна стеля без шва в басейні. Ломаний дах. Площа натяжної стелі 63 м.кв. Ціна «під ключ» - 11100 грн.
Бордова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2070 грн.
Натяжна стеля темно-синього кольору клас Normal з вбудованою оптоволоконною системою зоряного неба на 150 зірок. Площа натяжної стелі – 3,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 3240 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.

Замовлення натяжних стель: Корисні рекомендації

всі статті ››

В сучасній обробці житлових, а також ряду офісних і комерційних приміщень саме натяжні стелі займають лідируючі позиції. Якщо говорити про якісну продукцію від відомих виробників, що була встановлена ​​кваліфікованими монтажниками, то переваги готової системи дійсно великі. Але мало хто знає про те, що цей варіант обробки стелі не обмежений глянцевими і матовими плівками - видів виробів куди більше!

Перед тим, як замовити натяжні стелі для ваших приміщень, ознайомтеся з доступними матеріалами, з яких виконано полотно. Найпопулярнішою залишається матова і глянсова плівка ПВХ. Вибір відтінків і малюнків вражає, тому її називають найбільш універсальним варіантом. Не менш виграшно виглядає тканинна натяжна стеля. Завдяки полімерному покриттю матеріал знаходить потрібний колірний відтінок, а покриття лаком гарантує вологостійкість. Тривалий термін служби, "дихаюча" стеля, повна безпека для мешканців та відвідувачів, чудові естетичні властивості - ось переваги цього матеріалу. А значить варто звернути увагу і на такий варіант виконання натяжної стелі.

замовити натяжні стелі

Після того, як ви визначилися з основним матеріалом майбутньої системи, варто розглянути різновиди конструкційних особливостей. Кріплення полотна до стіни відбувається на особливий профіль, що монтується попередньо по всьому периметру приміщення. Кімнати нестандартної форми НЕ будуть перешкодою для установки натяжної стелі. Полотно кріплять до профілю одним з відповідних методів, що залежить від обраного матеріалу. Великим попитом користуються однорівневі і багаторівневі натяжні стелі з гіпсокартонними конструкціями. Комбінація гіпсокартону з тканиною або ПВХ плівкою виглядає дуже привабливо. Але є також багаторівневі натяжні стелі, що завдяки особливим профілям створюються виключно з плівки без використання гіпсокартону! Майстри застосовують плівки різних відтінків і навіть фактур, що дає дивовижний результат.

Будь-який з розглянутих видів натяжних стель дозволяє укладати в утворений простір між самою стелею і плівкою звукоізоляцію або утеплювач, але для максимального поглинання звуку від сусідів зверху краще встановити спеціальну акустичну стелю. Якщо ж для вас важливо вразити кохану людину або дитину, то натяжна стеля "Зоряне небо" стане найкращим вибором. Оптоволоконний кабель, генератор світла, що поміщається під натягнутою плівкою і глянсова натяжна стеля в комбінації створюють вражаючий ефект!