Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Бордова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2070 грн.
Натяжна стеля класу Optima без шва в кімнаті. Площа натяжної стелі – 18,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2930 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Матова біла натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 15,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2050 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі складає – 47 м.кв. Ціна «під ключ» - 7600 грн.

Креативні можливості натяжних стель

всі статті ››

Коли будівельні роботи підійшли до кінця, власник приміщення починає замислюватися над обробкою кімнат. Завдяки величезному вибору якісних рішень, а також доцільних в економічному плані варіантів на ринку оздоблювальних матеріалів, кожен може підібрати дизайн інтер'єру, виходячи з власних вимог. Але якщо для вас важлива довговічність обробки, її бездоганний зовнішній вигляд, що збережеться як можна довше без необхідності частого особливого догляду, то натяжні стелі - це ваш вибір. Жодна альтернатива не володіє аналогічними властивостями. Якщо говорити про ціну, то натяжну стелю можна назвати дорогим задоволенням, тим більше, що замовнику доступні не тільки прості варіанти, але і складні багаторівневі конструкції. Але заплативши за натяжну стелю один раз, ви зможете насолоджуватися її перевагами десятиліттями без будь-якого обслуговування, планової заміни елементів, фарбування і так далі. Тому витрачені кошти не пропадуть, а виявляться відмінною інвестицією в ваш бездоганний інтер'єр.

Не забувайте про те, що натяжна стеля дуже вимоглива до якості установки. Тому навіть не варто планувати виконання роботи самостійно. Процедура може здатися простою, та й виконується досить швидко, але без досвіду, знань і необхідного обладнання хорошого результату чекати не доводиться. Отже, краще замовити натяжну стелю у компетентних фахівців у Київі або іншому місті України, ніж намагатися заощадити і не досягти бажаного.

замовити натяжну стелю

Чим же зумовлена ​​така популярність натяжних стель?

Для початку варто відзначити відсутність обов'язкової підготовки до монтажу. Будь-які дефекти вашої стелі будуть легко заховані під обраним полотном - їх усувати також не потрібно. Освітлювальні прилади можуть бути вбудовані або ж без проблем можна замовити кріплення для класичної люстри - як вам зручніше. Одним з найцікавіших властивостей системи є герметичність підстельового простору. З такою стелею вам не страшно затоплення сусідами - вода збирається в підстелеві просторі, після чого легко видаляється майстрами.

Багато хто вважає, що натяжні стелі можуть бути тільки глянцевими або матовими. Насправді ж замість плівки можна використовувати тканину, також популярні сатинові вироби, що незамінні при реалізації системи "зоряне небо", варіанти з металевими вкрапленнями, перламутрові стелі. І кожен вид може мати бажаний колірний відтінок!