Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Лакова натяжна стеля без шва з додатковими елементами складності. Площа натяжної стелі – 14,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2560 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 4,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 1840 грн.

Які можуть бути негативні аспекти натяжних стель?

всі статті ››

Сьогодні, роблячи ремонт в квартирі або будинку, питання зовнішнього вигляду стелі, в разі будь-яких нерівностей і інших вад, вирішується за допомогою нових будівельних матеріалів і технологій. Натяжні стелі допоможуть виправити найрізноманітніші недоліки, допущені при будівництві та обробки будь-яких приміщень. Якщо ви шукаєте якісні натяжні стелі Київ, ціна на які цілком прийнятна, то замовляйте в компанії Екополіс, де команда професіоналів виконає грамотний монтаж будь-якої складності.

Вважається, що ці полотна являють собою найпростіший і надійний спосіб обробки.

Про їх позитивні якості досить відомостей і підтверджень. Але, для об'єктивності, необхідно озвучити їх негативні моменти. Краще їх знати заздалегідь.

натяжні стелі Київ ціна

Негативні риси натяжних стель

Хоча натяжним стелям не страшні удари, нанесені випадково тупими предметами, але якщо до стельової поверхні доторкнулися гострим предметом, то вона зіпсується і вид її буде вже не той. Звичайно, цей неприємний момент можна виправити за допомогою ремонту і використовуючи декоративны елементи. Просто це додатковий клопіт і витрати.

Відразу після установки натяжних стель вони, деякий час, мають неприємний запах. Для його усунення необхідно частіше провітрювати приміщення, поки ця проблема повністю не буде усунена.

З дня появи такого виду обробки приміщення, як натяжні полотна, про їх екологічность суперечки ведуться до цих пір. Єдиної думки з цього приводу поки немає, так як оскаржувати їхні переваги ніхто не береться. Як показує практика, більше акцентується увага споживачів даного продукту на його позитивних якостях.

Ще один незручний момент натяжних стель - наявність швів, якщо приміщення велике і ширини плівки не вистачить, щоб закрити вусь необхідний простір. У цьому випадку необхідно зробити шви, які будуть скріплювати два відрізи. Тут потрібно розуміти, що ширина плівки не може бути безмежною.

Всі недоліки натяжних стель компенсуються їх перевагами.

Адже такі стелі порадують самого прискіпливого скептика своєю виключно рівною поверхнею. Під ними сховаються інженерні комунікації. За допомогою натяжних стель можна здійснити будь-яку дизайнерську фантазію. Необмежена можливість вибору фактур і різних кольорів, комбінація різних матеріалів дозволяє дизайнерам інтер'єру перетворити вашу квартиру або будинок по вашим задумам і смакам.

Натяжні стелі водонепроникні і міцні, витримають обсяг води до ста літрів. Хто живе під багатоповерховим будинком, може оцінити цей факт.

Не страшні даним стелям і перепади температур. Вони не вимагають особливого догляду. При правильній їх експлуатації можуть служити довго не потребуючи ремонту. Догляд за ними простий. Пил віддаляється за допомогою вологої серветки або м'якої ганчірки. Натяжні стелі мають високу міцність і при розтягуванні не втрачають своєї еластичності, повертаючись до попереднього стану. Їх монтаж відбувається швидко, не залишаючи сміття і бруду.

Може це і неповна інформація про натяжні стелі, але навіть на неї можна покластися, щоб остаточно вирішити, яка стеля необхідна для вашого приміщення.