Біла сатинова натяжна стеля з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 9,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2036 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Темно-коричнева натяжна стеля класу Normal. Площа кімнати – 18 м.кв. Площа натяжної стелі – 6 м.кв. Ціна «під ключ» - 1584 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 23 м.кв. Ціна «під ключ» - 5260 грн.
Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Біла матова натяжна стеля без шва площею 15,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2095 грн.

Який температурний режим допустимий для натяжних стель?

всі статті ››

Сучасні натяжні стелі, Київ представляє в широкому асортименті в компанії Екополіс. Дане рішення для обробки приміщення є найпопулярнішим, як для офісних, комерційних, так і для житлових та інших об'єктів. Доступність, довговічність, практичність і дизайнерська різноманітність приваблюють багатьох покупців. Проте, вибираючи натяжне полотно, потрібно враховувати деякі нюанси, наприклад вплив на матеріал температури.

Плівка або тканинне полотно можуть бути уразливі при занадто високих або низьких температурах. Негативні наслідки позначаються на зовнішніх параметрах і міцності матеріалу.

Натяжні стелі в Києві

Як правило, натяжні стелі прикрашають опалювальні взимку приміщення. Тому проблема з низькими температурами не актуальна. Хоча багато замовників вважають за краще встановлювати таку стелю в кімнаті, де не передбачено опалення або там, де стабільно жарко. Йдеться про такі об'єкти, як:

  • балкони, лоджії;
  • альтанки, веранди;
  • бані, сауни і ін.

Чи припустимо використання тканинної або плівкової стелі в таких умовах? Для цього потрібно розглянути допустимий температурний режим для цих двох типів натяжних полотен.

Температурний режим для плівкових натяжних стель

Для даного типу матеріалу підходить такий температурний діапазон, як +10 С - +40 С. У цих рамках стеля повністю зберігає свою надійність, красу і цілісність. Якщо показник на термометрі опускається до мінусових позначок, то плівка може затвердіти і покритися тріщинами.

Щодо спеки, плівковий матеріал нібито розрахований на експлуатацію в умовах спеки до +100 С. Хоча на практиці даний показник слід знизити до +55 С. Рекомендується звертатися до фахівців при монтажі точкових лампочок галогенного типу, щоб уникнути концентрованого перегріву. Крім того, важливо уважно вибирати потужність і розміщення опалювальних приладів. Інакше плівка схильна до потемніння і деформацій.

Допустимий температурний режим для тканинних стель

Цей матеріал виходить в результаті використання поліестеру, який добре просочується поліуретанової сумішшю. У підсумку ми маємо дуже зносостійкий матеріал, який декілька міцніше полівінілхлоридної плівки. Тканинні конфігурації здатні витримувати мінусову температуру (-40 С). Це прекрасний варіант для приміщень без опалення.

А ось високі температури, також, можуть завдати шкоди. Правда тканинні натяжні полотна зберігаються при температурі до +80 С, що трохи вище, ніж у ПВХ. Але для бань - це теж не варіант.

На закінчення можна сказати, що тканинні і плівкові натяжні стелі - це чудовий варіант для приміщень, де є звичні для людини умови і мікроклімат. Для холодних кімнат підходять тканинні матеріали. Якщо потрібна стеля для використання в жарких умовах, то краще пошукати інший варіант, відмовившись від будь-якого типу натяжного полотна.