Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 3,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 1514 грн.
Біла сатинова натяжна стеля з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 9,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2036 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 2270 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Матова біла натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 15,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2050 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва з прихованим освітленням. Площа натяжної стелі складає 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 3125 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.

Варіанти вентиляції в натяжній стелі

всі статті ››

Багато сучасних покупців вибирають натяжні стелі, ціна яких повністю виправдовує якість і унікальні властивості матеріалу. Це практичне і естетичне рішення, що дозволяє на довгі роки забути про проблему обробки стелі. Натяжні стелі досить універсальні і можуть монтуватися фактично у будь-якому приміщенні, навіть на кухні і ванній кімнаті.

Однак, особливості приміщень з підвищеною вологість і температурними коливаннями, передбачають установку надійної вентиляції. Більшість житлових об'єктів мають канали вентиляції, що виходять в ванну і кухню. Перш ніж встановлювати натяжне полотно, потрібно перевірити сумісність наявних систем з конструкцією стелі.

натяжні стелі ціна

Даний тип обробки базової стелі передбачає можливість приховати не тільки всі недоліки і нерівності, а й інженерні комунікації. Нагадаємо, що відсутність витяжки під натяжним полотном може привести до деяких проблем:

  • провисання матеріалу;
  • деформація полотна;
  • притиснення до деталей прихованої конструкції.

Розглянемо два основних способи забезпечення вентиляції.

Природна вентиляція

Такий варіант можна легко створити, використовуючи звичайні вентиляційні решітки. Коли в кімнаті є практична витяжка (в кухні, приміщенні для ванної), то залишається лише прикріпити дві решітки вентиляції, розмістивши їх діагонально на протилежних сторонах стелі. Даний спосіб дозволить повітрю безперешкодно циркулювати в просторі.

В якості матеріалу для природної вентиляції застосовують плівку або тканину (перфоровані). Вибір такої сировини маленький, але результат відмінний.

Штучна вентиляція

На базовій стелі можна прикріпити витяжний вентилятор і спеціальні повітроводи, які сховаються під натяжною полотном. Герметизація щілин і утеплення повинні передувати встановленню тканинної або плівкової натяжної стелі. У підсумку, буде забезпечена вільна циркуляція повітря, а стеля ніколи не провисне і не стане місцем утворення грибка і цвілі.