Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11 м.кв. Ціна «під ключ» - 2820 грн.
Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 2270 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Рожева натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Біла матова натяжна стеля клас Normal. Площа натяжної стелі 14 м.кв. Ціна «під ключ» - 2216 грн.

Як правильно чистити натяжні стелі?

всі статті ››

Сучасні натяжні стелі, Київ представляє в широкому асортименті. Це популярні стельові конструкції, відомі своєю практичністю і красою. Власники таких стель цінують довговічність і неминущу привабливість матеріалу, але іноді виникають питання з приводу догляду та усунення різних забруднень.

натяжні стелі Київ

Чому натяжні стелі забруднюються?

У будь-якому приміщенні з часом утворюється пил, який осідає не тільки на меблях, а й на стелі. Даний фактор не залежить від призначення кімнати. Пил з'являється в квартирах, супермаркетах, кафе, офісних кабінетах і т. д. Крім того, додаються всілякі забруднення. Наприклад, жирні плями на кухні і вапняний наліт у ванній кімнаті.

Щоб позбутися від будь-яких слідів на стелі, потрібно правильно використовувати відповідні інструменти для чистки.

Тип матеріалу

Методи догляду за натяжною стельовою конструкцією залежать від різновиду матеріалу. Найбільш вірогідною вважається класифікація натяжних стель на дві категорії:

  1. ПВХ плівка. Причому найбільшим попитом користуються лакові фактури плівки, що володіють стильним блиском і ефектом відображення. Тут потрібна особлива уважність при збиранні, оскільки можна легко залишити сліди.
  2. Тканинні безшовні модифікації. Це фактурний матеріал, на якому не залишаються сліди від вологого прибирання, але бруд нього пристає краще, ніж до полівінілхлориду.

Чистка натяжних стель

Основні види очистки натяжних стель

Для легких забруднень, що не проникли всередину матеріалу, підійде звичайне сухе прибирання. Як інструмент для боротьби з пилом можна використовувати навіть пилосос, але на малій потужності. У підсумку, ви швидко позбудетеся від пилу і нальоту. Правда для полівінілхлоридних полотен пилосос протипоказаний через можливі деформацій. Фахівці рекомендують протирати кілька разів плівкові конфігурації серветками з фланелі - сухими або вологими. Якщо після цих маніпуляцій поверхня повністю не очистилася, потрібно братися за вологе прибирання.

Для цього знадобиться м'яка ганчірка (мікрофібра), фланелева тканина, губка або паперова серветка. В якості засобів для чищення підійде мильний розчин або спеціальні розчини. Головне не купувати абразивні миючі склади, після яких залишаться подряпини.