Лакова натяжна стеля без шва з додатковими елементами складності. Площа натяжної стелі – 14,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2560 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.
Фотодрук хмаринок на лаковій натяжній стелі. Вбудована система зоряного неба. Загальна площа натяжної стелі – 11,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 6270 грн.
Темно-коричнева натяжна стеля класу Normal. Площа кімнати – 18 м.кв. Площа натяжної стелі – 6 м.кв. Ціна «під ключ» - 1584 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 3,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 1514 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 11,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2390 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.

Прикраса натяжної стелі світлодіодною стрічкою

всі статті ››

натяжні стелі Київ цінаВи можете замовити французькі натяжні стелі Київ ціна на які підійде кожному. Натяжні полотна різних фактур і відтінків відкривають широке поле діяльності для дизайнера. Гармонійним варіантом прикраси натяжної стелі стане світлодіодне підсвічування. Для створення цікавих світлодинамічних ефектів використовують світлодіодні стрічки. Світлодіодна стрічка може сяяти однотонним кольором або переливатися кольоровими вогнями в різному темпі і режимі.

Способи кріплення світлодіодної стрічки до натяжної стелі

Для початку варто розглянути варіанти підсвічування. Найпоширеніша - застельовое підсвічування. Стеля буде світитися, як би зсередини. Для того, щоб такий варіант був красивим потрібно подбати про деякі нюанси. Наприклад, витримати потрібну відстань між основною стелею і натяжним полотном. Пам'ятайте, що рівний розподіл світла залежить від віддаленості від основної стелі. Тобто, якщо відстань буде занадто близькою, то світло буде лягати плямами. Саме 15 см найоптимальніша відстань. Використовуйте звичайну світлодіодну стрічку, яка рівно ляже на поверхню.

Щоб уникнути появи темних точок від пилу, що потрапив на полотно, потрібно використовувати два шари плівки. Перший шар повинен бути прозорим, а другий основний.

Нагадаємо, що підсвічування світлодіодною стрічкою - це не основне джерело освітлення кімнати. Обов'язково додайте точкові світильники, адже освітлення стрічкою буде недостатнім.

Ще один варіант світлодіодного підсвічування - "бокове підсвічування багаторівневої стелі". Таке підсвічування висвітлює різні рівні натяжного полотна. Стрічка приклеюється в нішу рівневого переходу стелі. Щоб стеля виглядала гармонійно, краще вибирати матову фактуру. Справа в тому, що на глянцевій стелі будуть відображатися світлодіоди і навіть кріплення.

Від якісного матеріалу і професійного монтажу залежить естетика і довговічність натяжної стелі з підсвічуванням. Звертайтеся до фахівців компанії "Екополіс", які відповідально і кваліфіковано підійдуть до будь-якого замовлення.