Лакова натяжна стеля класу Lux. Натяжна стеля по формі повторює контур басейну і її площа складає – 38 м.кв. Ціна «під ключ» - 10300 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.
Лакова натяжна стеля з фотодруком. Площа натяжної стелі – 15 м.кв. Площа ділянки з фотодруком – 1 м.кв. Ціна «під ключ» - 3200 грн.
Натяжна стеля без шва. Додаткові елементи складності. Площа натяжної стелі – 13,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 3170 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі складає – 47 м.кв. Ціна «під ключ» - 7600 грн.
Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.

Колірна гамма натяжних стель

всі статті ››

натяжні стелі КиївСучасні натяжні стелі Київ або в іншому місті нашої країни заслужено користуються популярністю. Натяжне полотно - це простий спосіб створити витончений і незвичайний інтер'єр в будь-якому житлі. Однак, перш за все потрібно грамотно підібрати конфігурацію і відтінок стелі. Здавалося, що може бути простіше, ніж вибрати улюбленний колір? Але варто пам'ятати, що відтінок грає важливу роль при створенні певної атмосфери і гармонійного поєднання всіх предметів в кімнаті. Відтінок може внести дисонанс і порушити стрункість оформлення інтер'єру.

Білий колір. Даний варіант - це найпопулярніший і класичний. Білий відтінок заспокоює і розслабляє. Цей колір нейтральний і універсальний. Але, якщо ви хочете різноманітності і експериментів, то варто вибрати що-небудь більш яскраве.

Діапазон відтінків від червоного до жовтого. Кольори даної палітри пройняті теплом і позитивною енергією. Підійдуть для вітальні, кабінету. У деяких випадках для дитячої кімнати.

Від синього і зеленого до сірого. Синій, зелений колір і їх відтінки складають холодну гаму. Уміло застосовуючи такі відтінки, можна візуально підняти "кімнату". Для ванної кімнати можна використовувати світлі відтінки блакитного і зеленого. Крім "легкості" холодні відтінки додають прохолоду і поглинають світло. Тому краще не використовувати такі кольори в холодній кімнаті, що виходить на північну сторону.

Від коричневого відтінку до малинового. Ці відтінки привносять в інтер'єр м'якість і гармонію. Дуже добре підходять для спальних кімнат.

Чорний відтінок. Якщо ви новатор і не боїтеся рішучих дій, то цей колір для вас. Як не дивно, але чорний відтінок не менш універсальний, ніж білий. Вміле поєднання чорного і білого кольору створюють дивовижні інтер'єри віталень кімнат.

Який би відтінок стелі вам не сподобався, обов'язково стежте, щоб в інтер'єрі були предмети і деталі, які перегукуються з кольором стелі.