Темно-коричнева натяжна стеля класу Normal. Площа кімнати – 18 м.кв. Площа натяжної стелі – 6 м.кв. Ціна «під ключ» - 1584 грн.
Лакова натяжна стеля без шва з додатковими елементами складності. Площа натяжної стелі – 14,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 2560 грн.
Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.
Чорна лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,1 м.кв. Ціна «під ключ» - 2922 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Лакова натяжна стеля з фотодруком. Площа натяжної стелі – 15 м.кв. Площа ділянки з фотодруком – 1 м.кв. Ціна «під ключ» - 3200 грн.
Натяжна стеля в кухні-столовій клас Optima без шва. Площа натяжної стелі – 11,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2600 грн.

Колірна гамма натяжних стель

всі статті ››

натяжні стелі КиївСучасні натяжні стелі Київ або в іншому місті нашої країни заслужено користуються популярністю. Натяжне полотно - це простий спосіб створити витончений і незвичайний інтер'єр в будь-якому житлі. Однак, перш за все потрібно грамотно підібрати конфігурацію і відтінок стелі. Здавалося, що може бути простіше, ніж вибрати улюбленний колір? Але варто пам'ятати, що відтінок грає важливу роль при створенні певної атмосфери і гармонійного поєднання всіх предметів в кімнаті. Відтінок може внести дисонанс і порушити стрункість оформлення інтер'єру.

Білий колір. Даний варіант - це найпопулярніший і класичний. Білий відтінок заспокоює і розслабляє. Цей колір нейтральний і універсальний. Але, якщо ви хочете різноманітності і експериментів, то варто вибрати що-небудь більш яскраве.

Діапазон відтінків від червоного до жовтого. Кольори даної палітри пройняті теплом і позитивною енергією. Підійдуть для вітальні, кабінету. У деяких випадках для дитячої кімнати.

Від синього і зеленого до сірого. Синій, зелений колір і їх відтінки складають холодну гаму. Уміло застосовуючи такі відтінки, можна візуально підняти "кімнату". Для ванної кімнати можна використовувати світлі відтінки блакитного і зеленого. Крім "легкості" холодні відтінки додають прохолоду і поглинають світло. Тому краще не використовувати такі кольори в холодній кімнаті, що виходить на північну сторону.

Від коричневого відтінку до малинового. Ці відтінки привносять в інтер'єр м'якість і гармонію. Дуже добре підходять для спальних кімнат.

Чорний відтінок. Якщо ви новатор і не боїтеся рішучих дій, то цей колір для вас. Як не дивно, але чорний відтінок не менш універсальний, ніж білий. Вміле поєднання чорного і білого кольору створюють дивовижні інтер'єри віталень кімнат.

Який би відтінок стелі вам не сподобався, обов'язково стежте, щоб в інтер'єрі були предмети і деталі, які перегукуються з кольором стелі.