Бордова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2070 грн.
Темно-синя натяжна стеля класу Lux з центруванням шву. Площа натяжної стелі – 4 м.кв. Ціна «під ключ» - 1600 грн.
Фотодрук хмаринок на матовій натяжній стелі. Натяжна стеля виконана в формі круга діаметром 150 см. Ціна «під ключ» - 1250 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.
Натяжна стеля темно-синього кольору клас Normal з вбудованою оптоволоконною системою зоряного неба на 150 зірок. Площа натяжної стелі – 3,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 3240 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 2270 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Натяжна стеля по формі повторює контур басейну і її площа складає – 38 м.кв. Ціна «під ключ» - 10300 грн.

Фотодрук на стелі, як спосіб перетворення простору

всі статті ››

Клієнти компанії "Екополіс" оцінять наші вигідні пропозиції замовляючи якісні натяжні стелі ціна яких цілком прийнятна. Натяжні стелі представлені в різних конфігураціях від матового полотна ПВХ до сатинового. Однак, якщо Ви мрієте зробити приміщення не просто комфортним, а повністю перетворити його, то варто замовити фотодрук на натяжній стелі. Фотодрук створює приголомшливий ефект, повністю змінюючи простір і атмосферу. Однотонні натяжні стелі - це стильно й естетично. Але малюнок допоможе втілити найсміливіший творчий задум. Над головою може парити орел в небесно-блакитному небі, пропливати рибки або розквітати квіти.

натяжні стелі ціна

Фотодрук - це прекрасна можливість створити неповторний інтер'єр вітальні, спальні, дитячої кімнати. Зображення впустить більше світла в кімнату, додасть простору. Особливим попитом користуються білі хмарки на безтурботному блакитному небі. Така стеля приємна і дітям і дорослим в будь-який час доби. Зрозуміло, крім хмарок можна вибрати будь-який малюнок або фотографію

Споживачі дуже часто набирають в пошуку фразу "натяжні стелі ціна" і шукають можливість нанесення зображення на стелю. Адже такий вид оформлення відмінно підходить для ресторанів, салонів краси, квартир, будинків і басейнів.

Технологія нанесення малюнка на плівку ПВХ

Малюнок наносять на натяжне полотно використовуючи спеціальну технологію, яка дозволяє глибоко "імплантувати" пігмент в основу плівки. У підсумку, малюнок багато років виглядає яскравим і не тьмяніє. Доглядати за такою стелею можна легко і просто, за допомогою мильної води і м'якої губки. При цьому зображення не зіпсується.

Компанія "Екополіс" представляє каталог зображень, серед яких можна вибрати свій унікальний малюнок. Якщо у Вас є свої пропозиції, то можна використовувати запропоновані Вами матеріали (малюнки). Підбираючи зображення на стелю слід розуміти, що протягом багатьох років цей малюнок буде відображений на стелі. Отже, малюнок повинен Вам подобатися, створювати гарний настрій, навіювати приємні думки.