Матова натяжна стеля в мансарді. Фотодрук. Площа натяжної стелі – 16 м.кв. Ціна «під ключ» - 5630 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 12,7 м.кв. Ціна «під ключ» - 2798 грн.
Лакова натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 4,9 м.кв. Ціна «під ключ» - 1840 грн.
Рожева натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 9,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Темно-синя натяжна стеля класу Lux з центруванням шву. Площа натяжної стелі – 4 м.кв. Ціна «під ключ» - 1600 грн.
Чорна натяжна стеля класу люкс з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 6,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2400 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.

Дзеркальна стеля або матова?

всі статті ››

дзеркальна стеляУ наш час, при ремонті стелі або будівництві все частіше віддають перевагу довговічним і якісним натяжним стелям, що представляють собою полотно із ПВХ плівки, яке повністю приховує базову стелю і комунікації. У результаті ми отримуємо ідеально рівну і гладку поверхню. Існує безліч різновидів фактур натяжних стель, але основні два варіанти, від яких походить решта - дзеркальна стеля (глянцева) і матова. Глянцева стеля може бути білою або кольоровою. Матова натяжна стеля також представлена білим або кольоровими варіантами. Крім того, матовв стеля може мати такий різновид фактури, як сатиновий.

Щоб зробити правильний вибір фактури стелі слід мати певну інформацію. Обидва варіанти та їх різновиди мають свої особливості і переваги.

Матові натяжні стелі

Матові полотна білого кольору є найбільш класичним варіантом фактури. Такий тип стелі можна побачити в більшості громадських будівель. Такі стелі - це свого роду класика. Для традиційного оформлення матова біла стеля ідеально підійде. Натяжне полотно додасть кімнаті акуратний і доглянутий вигляд, а стеля буде абсолютно рівною і рівномірною. Матова стеля нагадує штукатурку, тільки рівну, довговічну і без тріщин.

Якщо Ви хочете різноманітності, свіжості і нововведень, то можна звернути увагу на матові натяжні стелі будь-якого кольору. Матові стелі можуть бути будь-якого відтінку. Варто відзначити, що відтінки матових натяжних полотен більш ніжні і притушені. Колір натяжної матової стелі не потускніє навіть через десяток років.

Дзеркальна стеля (глянцева)

Глянцеві натяжні стелі більш стильні та оригінальні. Особлива неповторність забезпечується незвичайним відбивним ефектом поверхні. Глянцеві натяжні стелі завжди виглядають більш ефектно, ніж інші варіанти. Глянцеві натяжні полотна також представлені у величезній різноманітності відтінків. Однак, кольори глянцевих стель більш яскраві та насичені, що дозволяє робити сміливі експерименти.

Дзеркальна стеля

Ефект віддзеркалення дзеркального натяжного полотна візуально розширює стіни і "піднімає" стелю. Тому даний вид натяжних стель часто встановлюють в маленьких приміщеннях: коридор, спальня, ванна та ін. Проте, для святкового та оригінального оформлення інтер'єру глянцеві натяжні стелі встановлюють і у вітальній кімнаті, їдальні, залі та ін.

Таким чином, виходячи з отриманої інформації, можна сміливо робити певний вибір.