Рожева лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2213 грн.
Чорна лакова натяжна стеля класу Lux у вигляді хвилі. Площа натяжної стелі – 4,2 м.кв. Ціна «під ключ» - 2353 грн.
Матова біла натяжна стеля класу Normal. Площа натяжної стелі – 15,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 2050 грн.
Лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 14,4 м.кв. Ціна «під ключ» - 3100 грн.
Біла лакова натяжна стеля в коридорі класу Normal з вбудованими 4 світильниками. Площа натяжної стелі 4,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 1564 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Бордова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 8,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2070 грн.

Дзеркальна стеля або матова?

всі статті ››

дзеркальна стеляУ наш час, при ремонті стелі або будівництві все частіше віддають перевагу довговічним і якісним натяжним стелям, що представляють собою полотно із ПВХ плівки, яке повністю приховує базову стелю і комунікації. У результаті ми отримуємо ідеально рівну і гладку поверхню. Існує безліч різновидів фактур натяжних стель, але основні два варіанти, від яких походить решта - дзеркальна стеля (глянцева) і матова. Глянцева стеля може бути білою або кольоровою. Матова натяжна стеля також представлена білим або кольоровими варіантами. Крім того, матовв стеля може мати такий різновид фактури, як сатиновий.

Щоб зробити правильний вибір фактури стелі слід мати певну інформацію. Обидва варіанти та їх різновиди мають свої особливості і переваги.

Матові натяжні стелі

Матові полотна білого кольору є найбільш класичним варіантом фактури. Такий тип стелі можна побачити в більшості громадських будівель. Такі стелі - це свого роду класика. Для традиційного оформлення матова біла стеля ідеально підійде. Натяжне полотно додасть кімнаті акуратний і доглянутий вигляд, а стеля буде абсолютно рівною і рівномірною. Матова стеля нагадує штукатурку, тільки рівну, довговічну і без тріщин.

Якщо Ви хочете різноманітності, свіжості і нововведень, то можна звернути увагу на матові натяжні стелі будь-якого кольору. Матові стелі можуть бути будь-якого відтінку. Варто відзначити, що відтінки матових натяжних полотен більш ніжні і притушені. Колір натяжної матової стелі не потускніє навіть через десяток років.

Дзеркальна стеля (глянцева)

Глянцеві натяжні стелі більш стильні та оригінальні. Особлива неповторність забезпечується незвичайним відбивним ефектом поверхні. Глянцеві натяжні стелі завжди виглядають більш ефектно, ніж інші варіанти. Глянцеві натяжні полотна також представлені у величезній різноманітності відтінків. Однак, кольори глянцевих стель більш яскраві та насичені, що дозволяє робити сміливі експерименти.

Дзеркальна стеля

Ефект віддзеркалення дзеркального натяжного полотна візуально розширює стіни і "піднімає" стелю. Тому даний вид натяжних стель часто встановлюють в маленьких приміщеннях: коридор, спальня, ванна та ін. Проте, для святкового та оригінального оформлення інтер'єру глянцеві натяжні стелі встановлюють і у вітальній кімнаті, їдальні, залі та ін.

Таким чином, виходячи з отриманої інформації, можна сміливо робити певний вибір.