Голуба натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 7,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 2510 грн.
Темно-коричнева натяжна стеля класу Normal. Площа кімнати – 18 м.кв. Площа натяжної стелі – 6 м.кв. Ціна «під ключ» - 1584 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux зі спайкою двох кольорів. Площа натяжної стелі – 16,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4730 грн.
Чорна лакова натяжна стеля клас Lux. Площа натяжної стелі – 18,5 м.кв. Ціна «під ключ» - 4900 грн.
Біла лакова натяжна стеля класу Normal з вбудованими світильниками. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2305 грн.
Лакова натяжна стеля класу Lux. Площа натяжної стелі – 9,3 м.кв. Ціна «під ключ» - 3600 грн.
Рожева лакова натяжна стеля класу Optima без шва. Площа натяжної стелі – 5,8 м.кв. Ціна «під ключ» - 2213 грн.

Шафа-купе і монтаж натяжної стелі

Шафа-купе і монтаж натяжної стеліНатяжні стелі є такою ж частиною інтер'єру, як і інші деталі обстановки або конструктивні елементи - меблі, електричні та сигнальні комунікації, системи вентиляції.

детальніше ››

Натяжні стелі DESCOR і CLIPSO: Що краще?

Натяжні стелі DESCOR і CLIPSO: Що краще?Сьогодні матеріали для натяжних стель пропонують багато європейських виробників. Серед популярних виробників одні з провідних позицій займають DESCOR і CLIPSO.

детальніше ››

Яку температуру витримує натяжна стеля?

Яку температуру витримує натяжна стеля?Сьогодні, роблячи ремонт у своїй квартирі або приватному будинку, багато мешканців віддають перевагу натяжним стелям. Адже з їх допомогою можна отримати цікавий і своєрідний дизайн приміщення.

детальніше ››

Натяжна стеля: монтаж витяжки

Натяжна стеля: монтаж витяжкиПопулярність натяжних стель, яка помітно зросла останнім часом, пояснюється досить просто. Такі конструкції мають дуже привабливий зовнішній вигляд. До того ж, використовувані для монтажу натяжних стель ...

детальніше ››

Переваги і недоліки натяжних стель з сатину

Переваги і недоліки натяжних стель з сатинуВідомо, що натяжні стелі застосовуються для того, щоб приховати прокладені комунікації, можливі невиправні дефекти поверхні або для надання привабливого вигляду.

детальніше ››